Blog

Denizli Alez Üreticileri

Denizli Alez Üreticileri

Denizli alez üreticileri arasında son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren SUVAY kaliteli yatak koruyucu alez modellerini uygun fiyat politikası ile sunmaya devam ettirmektedir. Türkiye’nin tekstil kentleri arasında ev tekstili konusunda söz sahibi olan Denizli, son yıllarda kullanımı hayli artan yatak koruyucu alezlerde de hayli iddialı olup Denizli alez üreticileri arasında SUVAY olarak kaliteden taviz vermeden toptan alez satışı gerçekleştirmektedir. Markamız başta Trendyol, N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, PTTavm, Amazon ve Lazımbana gbi platformlarda nihai tüketiciye ürün satışı da yapmaktadır.

 DENİZLİ ALEZ ÜRETİCİLERİ MODELLERİ

Pamuklu, microfiber ve kapitoneli yatak koruyucu alez modellerinde fitted ve dört köşe lastikli alezlerin üretimi gerçekleştiren firmamız aynı zamanda yastık alezi modellerinde pamuklu sıvı geçirmez yastık alezi, microfiber sıvı geçirmez yastık alezi ile kapitoneli yastık alezi modellerinin de üretimini yapmaktadır.

 DENİZLİ ALEZ ÜRETİCİLERİ MODELLERİ FİYATLARI

Denizli’de firmamız haricinde de alez üreticileri bulunmakta olup firmamız özellikle sıvı geçirmez alez modellerinde hayli iddialı olup Denizli’de kumaşlara sıvı geçirmez özellik kazandıran membran kaplamayı kendi bünyesinde gerçekleştirdiğinden maliyet olarak diğer firmalardan daha uygun fiyatlara toptan alez fiyatı verebilmektedir. Kapitoneli sıvı geçirmez alez, pamuklu sıvı geçirmez alez ve microfiber sıvı geçirmez alez fiyatları için bizden teklif almadan karar vermeyin.

Bir cevap yazın