Blog

Full Kenar Alez En Uygun SUVAY’da

full kenar alez

Yatak koruyucu alez, yatak odanızı hijyenik tutmak için imal edilen ev tekstil ürünü olarak karşımıza çıkar. Yataklarınızı koruma altına alan full kenar alez modelleri için SUVAY ürünlerini inceleyebilir, kaliteyi hesaplı fiyatlar karşılığında gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Full Kenar Alez Modelleri

Yatak koruyucu alezler her ne kadar yatak odası tekstili denildiğinde ilk akla gelen tekstil ürünleri arasında yer almasa da son yıllarda önemi ve yararları daha iyi anlaşıldığından oldukça büyük rağbet görüyor. Bu aşamada bazı kişilerin alez nedir ne işe yarar gibi soruları araştırıdıklarını fark ettik. Alez yatak ile çarşaf arasına serilen ve yatağı koruma görevi gören bir ürün olarak tarif edebiliriz. Yatak koruyucu alez özellikle yatağa sıvı dökülmesi gibi istenmeyen durumlarda yatağınızı koruma görevi üstleniyor. Ayrıca sıvı teması sonrası yatağınızda oluşabilecek bakteri ve yatak böceklerinden sizleri uyku halinde koruyor. Alezler bu özellikleri ile yatak aksesuarları arasında olmazsa olmazlar arasında yer alırken hem yatağınızı hem de birbirinden özenle seçerek satın almış olduğunuz nevresim takımlarınızı koruyor.

full kenar lastikli alez

Full Kenar Alez – Lastikli Alez

Alez modelleri yatak ebatlarınıza göre tek kişilik ve çift kişilik olarak değişebilmektedir. Tek kişilik yatak ebatları olarak 90×190, 100×200, 120×200 yer alırken çift kişilik yatak ebatları olan 140×200, 150×200, 160×200, 180×200 ve 200×200 yataklar için alez çeşitleri üretilmektedir.

Full kenar alez modelleri alez ürünleri arasında en fazla rağbet gören alez modelleri içinde yer almaktadır. Bir başka tabir olarak da fitted alez denilen bu modeller yatağı çepe çevre sarmasından dolayı siz istemeden yataktan çıkması kolay kolay mümkün olmamaktadır. Lastikli alez modelleri dört köşesinde bulunan lastikler ile yatağa geçirildiğinden yataktan çıkması basit olup genellikle otel, hastane ve yurt gibi yerlerde tercih edilebilmektedir.

Full Kenar Alez Fiyatları

SUVAY, geniş ürün yelpazesinde barındırdığı alez modelleri ile her evin ihtiyaçlarını en kaliteli ürünler ile en hesaplı fiyatlar ile karşılamayı hedefliyor. Gerek sitemiz suvay.com.tr’de gerekse Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, PTTAVM, Çiçeksepeti gibi pazaryelerinde sizlere sunduğumuz alez fiyatları, alezin ebatlarına, kumaşına ve fulla kenar veya lastikli olmasına göre farklılık gösterebiliyor. Çift kişilik alez fiyatları, tek kişilik alez fiyatlarına göre bir miktar yüksek olabiliyor. Yatak koruyucu alez seçiminde kumaşa dikkat etmek, hem fiyat hem de hijyen açısından çok önemlidir.

Tüm modellerimizi yakından incelemek ve yatak odanız için şık, pratik alezler için doğru yerdesiniz. Daha fazla ev tekstili ve yatak odası tekstili ürününü incelemek isterseniz  www.suvay.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.