Blog

İstikbal Alez

İstikbal Alez Fiyatları

İstikbal alez yazımızda,  İstikbal mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunulan alez modellerini ve fiyatlarını inceleyeceğiz. Yazımızın altında yorumlar kısmına kullananlar ürünler ile ilgili yorumlarını paylaşabilirler.

İstikbal Alez Modelleri

 • Naturel Uyku Pedi
 • Stress Free Alez
 • Fresh Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu
 • Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu
 • Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yastık Koruyucu
 • Microfiber Façalı Alez
 • Microfiber Façalı Su Geçirmez

İstikbal yatağınızın uzun ömürlü olması için yorgan, yastık ve alezlerin 3 yılda bir değişimini öneriyor.

Naturel Uyku Pedi

İstikbal web sitesinde Naturel uyku pedi hakkında sınırlı sayıda stok uyarısından başka herhangi bir ürün açıklaması ve fiyat bilgisi bulunmuyor.

Stress Free Alez

İstikbal Stress Free Alez % 100 Polyerster ve Microfiber kumaştan imal edilmekte olup su ve sıvı geçirmez özelliğinin yanında anti statik abre kullanılmaktadır. Ürün bilgisinde ayrıca façalı ve hijyenik olduğu bilgisi paylaşılmaktadır.

Fresh Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu

İstikbal Fresh Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu, kumaş yapısı %100 polyester olup ürünün alt tarafı membrandır. Sıvı geçirmez özelliği bulunan bu ürün fitted olmayıp yatağınızı dört köşesinden saran lastikli yatak koruyucudur.

Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu

İstikbal Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu, kumaş yapısı %100 polyester ürünün alt kısmı membrandır. Özellik olarak bir üstte tanıttığımız ürün ile aynı özeliklere sahip olup sadece farkı fitted özelliğidir. Bu özellik sayesinde yatağınızı tam olarak sarar ve kayma olmaz.

Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yastık Koruyucu

İstikbal Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yastık Koruyucu, kumaşı %100 polyester alt kısmı ise membrandır. Ürün yukarda tanıttığımız son 2 ürün ile aynı özelliktedir. Geçmeli bir sıvı geçirmez yastık koruyucu yastık alezi arıyorsanız bu ürün size hitap edebilir. Fermuarlı yastık koruyucu alez arayanlar ise bu ürün sizlere hitap etmiyor.

 Microfiber Façalı Alez

İstikbal Microfiber façalı, sıvı geçirmez özelliği bulunmayan yatağında konfor isteyenler için güzel bir ürün. Ürün kumaşı Brushed Pes, (210 Tt Brushed Microfiber Pes), olup iç dolgu malzemesi %100 polyesterdir. Fitted özelliği ile yatağınızı tam olarak sarar.

Microfiber Façalı Su Geçirmez Yatak Koruyucu Alez

İstikbal Microfiber Façalı Su Geçirmez yatak koruyucu, ürünün kumaşı Brushed Pes, (210 Tt Brushed Microfiber Pes), olup iç dolgu malzemesi %100 polyesterdir. Ürün yukardaki ürünün su ve sıvı geçirmez özelliğe sahip olan modelidir.

İstikbal Alez Ebatları

 • 90×190 cm
 • 100×200 cm
 • 140×190 cm
 • 150×200 cm
 • 160×200 cm
 • 180×200 cm

İstikbal Alez Fiyatları

İstikbal yatak koruyucu alez fiyatları için web sitesinde fiyat listesine tıkladığınızda “Ürün fiyat bilgisi bulunamamıştır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” Uyarısı çıkıyor. Arama motorunda bir arama yaptığınızda Hepsiburada.com’da iki ürünün fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 • İstikbal Fresh Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu 90×190 cm : 165.00 TL
 • İstikbal Mikrofiber Façalı Çift Kişilik Yatak Koruyucu 160×200 cm : 275.00 TL

İSTİKBAL WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

İstikbal alez alanların ürünlerini daha uzun süreli kullanabilmeleri için ürün paketinde bulunan yıkama talimatına uymaları gerekmektedir. İstikbal alez nasıl yıkanır ve kaç derecede yıkanır sorusunun cevabını arayanlar için ürünü kullananların yorumlarını bekliyoruz.

İstikbal Alez Yorumu

 1. İstikbal şikayet dedi ki:

  Evliliğimin 10. Yılında tum ev esyalarimi istikbal ve bellona ile değiştirdim. Düğünde markasız mobilyalar almıştım içimde hep marka almak hevesi vardı. Ancak inanın ilk aldığım markasız ürünlerden daha kalitesiz çıktı. Oturma odasından tv ünitesine kadar heps 3 yıl olmadan özelliklerini yitirdi. O yüzden ben artık istikbal ve bellona dan uzak duruyorum.

Yoruma Kapalı.