Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sidebar'ı göster

Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

255,99 225,99
Sıvı Geçirmez Değildir Yatak Koruyucudur - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

275,99 249,99
%100 Pamuk Kumaş, %100 Sıvı Geçirmez 

KAPİTONE ALEZ

Kapitone alez fiyatları için en uygun SUVAY’da. Ülkemizin tekstil kentlerinden biri olan Denizli’de üretilen alezler yatağınızın ömrünü uzatırken sizinde sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Kapitone alezlerimiz 57 tel ranforce kumaştan üretilmekte olup, sıvı geçirmez modelleri de bulunmaktadır.  Tek kişilik yatak koruyucu alez ölçüleri 70×140, 90×190 ve 100×200 olup 70×140 alez bebek yatakları için üretilmektedir. Çift kişilik yatak koruyucu alez ölçüleri ise 150×200, 160×200 olup battal boy alez ölçülerimiz ise 180×200 ve 200×200 dür.

KAPİTONELİ ALEZ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER?

Kapitoneli alez alırken dikkat etmeniz gereken konu sıvı geçirmez olup olmadığının kontrolüdür.  Alezler toz  akarlarının ve diğer alerjenlerin oluşumuna karşı koruma sağlarken uzun süreli yatan hastalar için kullanışlıdır. Leke tutmaz ve kötü koku oluşturmaz. Kapitoneli alezler yatağınıza konfor katarken sabah daha dinç olarak güne başlamanıza yardımcı olmaktadır. Sıvı geçirmez kapitone alezlerin bu özelliklere ek olarak zeminleri sıvı geçirmez özellik katması amacıyla membran kaplamalıdır. Altını ıslatma problemi olan çocuklar ve yetişkinler ile gece terlemek problemi yaşayan kişiler için uygundur. Kapitone alezleri daha uzun süreli kullanmak için çamaşır suyu ve benzeri kimyasal maddeler kullanılmamalıdır.

KAPİTONE ALEZ FİYATLARI

Kapitone alezlerin imalatı diğer alezlerin imalatından daha yüksek olduğundan üretimdeki bu maliyet artışı ister istemez satış fiyatlarına da yansımaktadır. Üst yüzeyde yer alan pamuk kumaş, ortada bulunan elyaf dolgu ve alt tabakadaki membran yada tela kumaş ve bu üç malzemenin bir araya getirilmesi sonrası ortaya çıkan kapitone desen maliyeti gibi faktörlerden dolayı kapitone alez fiyatları diğer alezlerenazaran bir miktar daha fazladır. Ancak Denizli’de imalatını yaptğımız SUVAY marka kapitone alezlerde en uygun fiyatı sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kapitone alez fiyatlarını en uygun SUVAY’da bulabilirsiniz.