Sidebar'ı göster

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Lastikli Çarşaf

İdeal uyku süresi boyunca rahat ve derin uyumanın temelini yatağın yanı sıra yatak örtüsü, yastık ve çarşaf takımları oluşturur. Lastikli çarşaf ise toplanma, kayma gibi sorunları ortadan kaldırdığı için size daha konforlu bir uyku ve dinlenme sağlayabilir. Özellikle çocukların uyku esnasında daha hareketli olmaları sebebiyle bu tip çarşaflar pratik bir çözüm sunar. SUVAY doğal pamuklu ürünleri, konforun yanı sıra size sağlıklı ve kaliteli bir uyku ayrıcalığı da sunar. Birbirinden şık renk ve desenlere sahip ürünler arasından dilediğinizi seçerek kendinize ve sevdiklerinize küçük jestler yapabilirsiniz.

Lastikli Çarşaf Fiyatları

Lastikli çarşaf modelleri tek ve çift kişilik farklı ebatlardan oluşur. Çarşaf modellerinde kullanılan pamuklu kumaşlar, hava aldıran dokularıyla uyku esnasında aradığınız konforu size sağlar. Takım halinde ya da tek olarak alabileceğiniz çarşaf seçenekleri her zevke hitap eden geniş bir renk ve desen skalasına sahiptir. Düz modeller, pastel tonlardan canlı renklere kadar zevkinize göre sayısız alternatif arasındadır. Fiyatlar model, ebat, renk ve desene göre değişkenlik gösterir. Takım halinde ya da sadece çarşaf olarak sunulan paketler de fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Tek kişilik ya da çift kişilik çarşaf modellerini SUVAY’ın size sunduğu uygun ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Lastikli Çarşaf Kullanmanın Yararları

Lastikli çarşaf, kullanımda sağladığı pek çok avantaj ile yaşamınızda pratiklik sağlar. Uyku ve dinlenme esnasında hareket etmenize bağlı olarak katlanmaması, kaymaması gibi özellikler rahat uyumanıza yardımcı olur. Yatağa lastikler sayesinde tutunan çarşafınızın düz bir şekilde kalmasına bağlı olarak kolay buruşmaması da bir diğer avantajlıdır. Böylece sabah uyandığınızda kırışık bir çarşaf görüntüsüyle karşılaşmazsınız. Sabah yatak düzeltirken de bozulmayan yapısı sebebiyle bu tip çarşaflar,  daha çabuk ve pratik bir şekilde yatağınızı toplamanıza katkı sağlar. Böylece hem fazla yorulmazsınız hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.  Aynı durum çarşaf değiştirirken de size pratiklik kazandırır. Yatağın köşelerinden lastikler yardımıyla gerdirerek kısa sürede serebileceğiniz bu pratik ürünler sizi zahmetten kurtarır.