Gösterilen sonuç sayısı: 5

Sidebar'ı göster
-8%Yeni
Kapat

Micro Fitted Su Sıvı Geçirmez Alez

219,99 209,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Micro Su Sıvı Geçirmez Alez

219,99 189,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu Alez

239,99 219,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

275,99 249,99
%100 Pamuk Kumaş, %100 Sıvı Geçirmez 

Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez

199,99 179,99
%100 Sıvı Geçirmez – Aynı Gün Hızlı Kargo

SIVI GEÇİRMEZ ALEZ

Sıvı geçirmez alez kullananlar yataklarının ömrünü uzatırken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da sürmektedirler. Altını ıslatma ve aşırı terleme gibi sorunları olanlar yatak koruyucu kullanarak bu sorunlarına karşı yataklarını koruyabilmektedir.

SIVI GEÇİRMEZ ALEZ MARKALARI

Su geçirmez alez markaları olarak sayabileceğimiz bir çok firma bu ürünü üretmektedir. En bilinen su geçirmez alez markalarının başında ise Özdilek, İşbir, Yataş, İdaş, İstikbal, Bellona, Taç, Pierre Cardin, Karaca Home LC Wakiki, Denizli Alez, Pamukkale Alez, Sueda Alez gelmektedir. Türkiye’nin tekstil ürünleri üretici kentlerinin başında yer alan Denizli’de SUVAY olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz alez ürünlerimizi kullananlar memnuniyetlerini gerek sosyal medya gerekse  gerekse sitemizde yorum olarak paylaşmaktadırlar. Sizde sıvı ve su geçirmez alez almak istiyorsanız sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

SIVI GEÇİRMEZ ALEZ FİYATLARI

Bugüne kadar satışını yaptığımız ürünlerden hiç bir şikayet almamamız ve fiyat performans olarak ise müşteri memnuniyetinin yüksek olması bizim doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Kaliteli alez markaları ve modellerinin bir çoğu Denizli’de üretilmekte olup üretimini yapan firmalar marka ürünlerin etiket ve reklam kartonlarını ürünlere koyarak firmalara yollamaktadır. Alez üreticisi olarak direk son kullanıcıya satış yapan SUVAY, ürünlerini alarak aynı kalitedeki ürünü daha fazla para ödememiş olursunuz. Su ve sıvı geçirmez alez fiyatları olarak ne çok ucuz nede çok pahalı ürün satıyoruz. Ucuz ürünlerde kullanılan malzemeden dolayı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Kaliteli su geçirmez alezleri en uygun fiyata satın almak için suvay.com.tr’den güvenle alışveriş yapabilirsiniz.