Blog

En İyi Sıvı Geçirmez Alez Kullananlar Ve Yorumları

sivi-gecirmez-alez-kullananlarin-yorumlari

En iyi sıvı geçirmez alez kullananlar ürünlerinden memnun mu? En iyi yatak koruyucu alez markası hangisi? Bu tarz soruların cevabını arıyorsanız sizde alez satın almak için araştırma içine girmişsiniz demektir.

Bir çok alışveriş sitesinde binlerce yatak koruyucu alez markasının ürününün satışı yapılıyor. Bunlarının yanı sıra BİM, A101, ŞOK gibi zincir mağazalarda da çok uygun fiyatlara zaman zaman sıvı geçirmez alez satışı yapılıyor.

KALİTELİ VE UYGUN SIVI GEÇİRMEZ ALEZ

Sizde bir defa alayım hem uygun fiyata alayım hem de kaliteli olsun diyorsanız bu maalesef pek mümkün olmuyor. Tekstil sektöründe ülkemizin önde gelen kentlerinden biri olan Denizli’de kurulmuş olan SUVAY, 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile bunu söylüyor. Neden mi bir ürünün bir üretim maliyeti bulunmaktadır. Ürünü uygun fiyata alıyorsanız bu ürününün imalatında kullanılan malzemelerin kalitesinin düşük olması gerekiyor. Örneğin kendi ürünlerimizde kapitoneli alezden yola çıkarsak kapitoneli alezin üst kumaşı %100 Pamuk 57 tel ranforce kumaş ortasında kullanılan elyaf 120 gr/m2, alt membran 30gr/m2 tela kaplama olup bu ürün piyasada şu an en bilinen markaların çoğunda dahi bulunmayan bir özellik. Biz daha uygun fiyata bu ürünü satmak adına üst kumaşın kalitesini, ortasında kullanılan elyafın yoğunluğunu ve alt membran yerine daha uygun malzeme kullanmamız halinde maliyetlerimiz %30 daha düşmektedir.

Peki biz ürün satmak mı istiyoruz yoksa müşteri memnuniyetini mi sağlamak istiyoruz. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan kesinlikle ürünlerimizde kaliteden taviz vermeden imalatımıza devam ediyoruz. Sizlere piyasada bilinen en iyi alez markalarının ayarında hatta daha kaliteli ürünler sunmak için AR-GE çalışmalarına devam ediyoruz.

Sıvı geçirmez alez kullananlar en çok şikayetçi olduğu konuların başında yataktan ses çıkması konusu gelmektedir. Bu ses alez imalatında kullanılan kumaşın alt kısmındaki malzemenin kalitesizliğinden kaynaklanmaktadır. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği alezlerde membran kaplamalı kumaşlar kullanılmakta olup hiç bir ses problemi yaşamazsınız.

Sıvı geçirmez alez pamuklu ve mikrofiber kumaştan imal edilmektedir. Bu kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler sizlerin ihtiyacına cevap verecek kaliteli kumaşlar olup daha uygun fiyata satılan alezler de ise genellikle polyester kumaştan üretilmektedir.

Mikrofiber kumaştan üretilen sıvı geçirmez alezler;

Cildin ihtiyaç duyduğu hava sirkülasyonunu sağlayan mikro gözenekler ile konfordan taviz vermeden yatağınızın ömrünü uzatır. Yatak yüzeyi ile temas hâlinde olan membranlı yüzey, yatağınızı iyi bir şekilde korumakla kalmaz aynı zamanda hışırtı vb seslerin oluşumunu engeller. Cildi tahriş etmez, rahat bir konfor sunar. Hava geçirgenliği sayesinde terletme yapmaz.

%100 Pamuk kumaştan üretilen sıvı geçirmez alezler;

Pamuk özelliği sayesinde sıcak havalarda serin tutar. Kışın soğuk havalarda ısınmanızı sağlar. Yatak yüzeyi ile temas hâlinde olan membranlı yüzey, yatağınızı iyi bir şekilde korumakla kalmaz aynı zamanda hışırtı vb seslerin oluşumunu engeller. Cildi tahriş etmez, rahat bir konfor sunar. Hava geçirgenliği sayesinde terletme yapmaz.

Fitted Sıvı Geçirmez Alez Kullananların Yorumları

Fitted Sıvı Geçirmez Alez Kullananların Yorumları

Kumaş tercihinizi yaptıktan sonra alezin fitted mı yada lastikli mi olacağına karar vermelisiniz. Fitted Alez Nedir? sorusu firmamıza sorulan en çok sorulardan biridir. Sizlere şöyle izah edelim. Ürün kenarlarındaki örme penye kumaş sayesinde yatağın dört tarafını saran yatak koruyucu alezdir.Fitted kumaş sayesinde yatağa takılması kolay olup çarşafın kaymasını engeller. Ürün örtü şeklinde değildir, yatağınızı saran ve esnek bir yapıdadır. Bu nedenle yatağınızın ölçüsüyle aynı ebatta ürünü seçmelisiniz.

Lastikli Sıvı Geçirmez Alez Kullananlar

Lastikli Sıvı Geçirmez Alez Kullananlar

Bir diğer alternatif ise lastikli Alez, bu ürün ise 4 köşesinden lastiklidir. Yatağın 4 köşesinden geçirilerek yüksekliği 40 cm’ye kadar olan tüm yataklar için uygundur.

Yukarıda saydığımız özellikler alez imalatını ve dolayısıyla alez fiyatlarını etkileyen bileşenler olup bir ürün için ucuzdan pahalıya doğru sıralayacak olursak,

  1. Mikrofiber Lastikli Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez
  2. Pamuklu Lastikli Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez
  3. Mikrofiber Fitted Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez
  4. Pamuklu Fitted Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez
  5. Kapitoneli Lastikli Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez
  6. Kapitoneli Fitted Yatak Koruyucu Sıvı Geçirmez Alez

SUVAY TRENDYOL SIVI GEÇİRMEZ ALEZ YORUMLARI

suvay trendyol fitted sıvı geçirmez alez kullananların yorumları

Suvay Trendyol Fitted Sıvı Geçirmez Alez Kullananların Yorumları

 

suvay trendyol kapitoneli fitted sıvı geçirmez alez kullananların yorumları

Suvay Trendyol Kapitoneli Fitted Sıvı Geçirmez Alez Kullananların Yorumları

 

suvay trendyol lastikli sıvı geçirmez alez kullananların yorumları

Suvay Trendyol Lastikli Sıvı Geçirmez Alez Kullananların Yorumları

SUVAY olarak tüm pazaryerlerinde en yüksek mağaza puanına sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

Alez alırken sizlere yardımcı olabilecek bir takım bilgileri burada sizlere paylaştık.  Sıvı geçirmez alez kullananlar Aklınıza takılan her türlü soruyu web sitemizde bulunan Canlı Destek Sistemi üzerinden müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

SIVI GEÇİRMEZ ALEZ MODELLERİMİZİ BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

 

En İyi Sıvı Geçirmez Alez Kullananlar Ve Yorumları Yorumları

Yoruma Kapalı.