toptan alez

Toptan alez fiyatları için en doğru adres SUVAY.  Denizli’de toptan alez üreticilerine ulaşarak sizde kaliteli ve uygun fiyata alez ürünlerine sahip olabilirsiniz. Firmamız kentimizde yıllardır üretimi gerçekleştirilen ev tekstil ürünlerinin içinde olan yatak koruyucu modellerinin kaliteli olanları ile ihracat fazlası ürünlerinin temini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ülkemizin önde gelen e-ticaret siteleri olan N11, Trendyol, Hepsiburada ve Amazon gibi platformlarda da satış mağazalarımız bulunmakta olup bugüne kadar satışı gerçekleştirmekteyiz. Bu platformalardan alez alıp kullananların yorumlarına bakarsanız ürünlerimizin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilir fiyatlarını ise diğer marka ürünler ile karşılaştırabilirsiniz.

TOPTAN ALEZ FİYATLARI

Perakende sektöründe e-ticaret platformalarında ve kendi web sitemizde satış yapan firmamız ayrıca başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok kendine toptan alez satışı gerçekleştirmektedir.

Oteller, hoteller, tatil köyleri, pansiyonlar, butik oteller sizlerde alez fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, yatak alezi ve yastık alezi alımı yapmak istiyorsanız SUVAY’dan teklif almadan sipariş vermeyin. Oteller genellikle sıvı geçirmez alez tercihi yapmakta olup en uygun otel alezi için suvay.com.tr‘yi tercih edebilirsiniz.

SUVAY ürün gamını her geçen gün geliştirmekle birlikte, odaklandığımız ana ürün yatak koruyucu alez’dir.

TOPTAN ALEZ İSTANBUL

Ülkemizin tekstil kentlerinin başında gelen Denizli’den başta İstanbul olmak üzere tüm illere alez satışımız bulunmaktadır. Toplu alışverişlerinizde faydalanabileceğiniz fırsatlar ve size özel çözümler için kurumsal satış yetkilimizle irtibata geçebilirsiniz.

TOPTAN SIVI GEÇİRMEZ ALEZ

Denizli’de alez üreticisi olarak perakende ve toptan alez satışı gerçekleştirmekte olan firmamız kapitoneli, pamuklu ve mikro(polyester) kumaşlardan fitted ve dört köşe lastikli sıvı geçirmez alez imalatı ve satışı yapmaktadır.

TOPTAN YATAK ALEZİ

Firmamız toptan yatak alezi üretiminde yılların  verdiği tecrübe ile her geçen gün kendini geliştirmektedir. 60×120, 70×140 bebek yataklarından başlayarak, 90×190, 100×200, 120×200 tek kişilik yatak alezi ve 140×200, 150×200,  160×200, 180×200, 200×200 çift kişilik toptan yatak alezi satışını en uygun fiyatlara sunmaya devam etmektedir.

TOPTAN YASTIK ALEZİ

Sıvı geçirmez yastık alezi imalatı firmamızın üretim tesislerinde devam etmekte olup ülkemizin 81 iline toptan yastık alezi gönderimi yapmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.

İletişim için;

E-mail: iletişim@suvay.com.tr

Tel: +90 541 765 20 99