Blog

Trendyol Alez Modelleri ve Fiyatları

trendyol alez modelleri ve fiyatları

Trendyol alez modelleri ve fiyatları yazımızda sizlere SUVAY olarak satış yaptığımız platformalardan biri olan Trendyol’da yer alan yatak koruyucu alez modellerimizin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Trendyol Alez Modelleri

Su Sıvı Geçirmez Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi (%100 Pamuk)

Trendyol mağazamızda yer alan ve en çok satan yatak koruyucu alez ürünlerimizin başında sıvı geçirmez kapitone fitted yatak koruyucu alez modeli gelmektedir. Hem kapitoneli oluşundan yatak konforunu artıran bu ürün aynı zamanda yatağa her türlü sıvı temasını engelleyerek yatağınızın içinde oluşabilecek bakteri ve yatak yüzeyinde oluşabilecek lekeleri engellediğinden yatağınızın ömrünü uzatmasının yanında sağlığınızı da koruyan bir alez modelidir.

Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi (%100 Pamuk)

Bu ürünümüz sıvı geçirmez özelliği aramayan müşterilerimize yönelik hazırladığımız ürün olup yatak konforunu artırmaktadır. Ter gibi küçük miktardaki sıvıları içindeki elyaf sayesinde emebilen ürünümüz % 100 sıvı geçirmez değildir. Trendyol mağazamızda yer alan yatak koruyucu alez yorumlarını okuyarak ürün hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Su Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi (%100 Pamuk)

Ürünümüz pamuk  kumaştan imal edilmekte olup kapitoneli alezler gibi içinde elyaf dolgu bulunmayan ancak yatağa lastikli çarşaf gibi geçirilerek kullanılabilen alez modeli olup yatağı sarmasından dolayı yataktan çıkma gibi istenmeyen durumlarla karşılabilmesinin önüne geçilmesinden dolayı yine en beğenilen alez ürünlerimizdendir.

Su Sıvı Geçirmez Lastikli Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi (%100 Pamuk)

Bu ürünümüzde bir üstte bahsettiğimiz ürün kumaşından imal edilmekte olup farkı dört köşesinde bulunan lastikler ile yatağa geçirilmesidir. Ekonomik olmasından ve yatağa takılıp çıkarılması hayli kolay olmasından dolayı tercih edilen alez modeli olup Trendyol’da alez satın almak isteyenlerin tercihi olan bir üründür.

Micro Fitted Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi (Microfiber Kumaş)

Trendyol SUVAY mağazamızda yer alan ve diğer ürünlerimizden daha ekonomik ürün arayanlara hitap eden bir üründür. Kumaş olarak microfiber kumaş kullanılmasından dolayı % 100 pamuk ürünlere göre daha ekonomik olan ürünümüz fitted model olarak üretilmektedir. Yatağı lastikli çarşaf gibi saran ürünümüz kesinlike yataktan kayma ve çıkma yapmaz.

Micro Su Sıvı Geçirmez Dört Köşe Lastikli Yatak Koruyucu Alez Tek ve Çift Kişilik Yatak Alezi  (Microfiber Kumaş)

Microfiber kumaştan üretilen ve dört köşesinde bulunan lastikler ile yatağa geçirilen su sıvı geçirmez alez modelimiz Trendyol’da en ucuz olarak sunulan alez modelimizdir. Fiyat performans ürünü arayanların tercihi olan ürümüzü Trendyol mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

Trendyol Alez Yorumları

Alez alacakların acı tecrübeleri yaşamamaları adına ürünlerimiz hakkında daha önce Trendyol’dan alez siparişi vermiş ve ürünlerimizi kullanan müşterilemizin yorumlarını okumalarını tavsiye ediyoruz. Herkesi memnun edebilmenin mümkün olmadığının farkındayız. Ancak ürünlerimizin puanları 5 üzerinden 4.8 olup mağaza puanımız ise 9.9’dur.

Trendyol Alez Ebatları

Birçok yatak firması farklı ebatlarda yatak ölçülerinde yatak üretimi yapmaktadır. Ancak Türkiye’de  en çok üretimi yapılan ve kullanılan yatak ölçülerinde alez üretimini gerçekleştirmekteyiz. Trendyol’da satışını yaptığımız alezlerin tamamı 30 cm yatak yüksekliğine uygun olarak üretilmektedir. Pedli yataklar normal yataklardan biraz daha yüksek olduğundan pedli yatağı olanların yatak ölçülerini kontrol ettikten sonra yatak yükseklikleri 30 cm den küçük ise yataklarının ebatlarında, 30 cm den yüksek ise bir büyük ebatta sipariş vermelerini tavsiye ediyoruz.

Alez Ölçüsü Nasıl Alınır? yazımızı BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz.

Alez ölçülerimiz ise şöyledir.;

Bebek Yatak Alezi Ölçüsü

70×140 + 30 cm

Tek Kişilik Alez Ölçüleri

90×190 + 30 cm

100×200 + 30 cm

120×200 + 30 cm

Çift Kişilik Alez Ölçüleri

140×200 + 30 cm

150×200 + 30 cm

160×200 + 30 cm

180×200 + 30 cm

200×200 + 30 cm

Trendyol Alez Fiyatları

Alez fiyatlarını belirleyen faktörler arasında kullanılan kumaşın özellikleri büyük önem taşımaktadır. %100 Pamuk kumaştan üretilen ürünler microfiber kumaşlardan üretilen kumaşlara nazaran bir  miktar daha pahalı olabilmektedir.

SUVAY olarak her bütçeye uygun alezleri üretmeye ve sizlere en uygun fiyatlar ile sunmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizde birinci kalite malzemeler kullanılmakta olup gerek kumaş, gerek lastik gerekse sıvı geçirmez özelliği sağlayan membran kaplama dan kesinlikle taviz vermeden ürünleri sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Denizli’de bulunan fabrikamızda Denizli’nin en kaliteli alezlerini sizlere sunuyoruz.

 

Bir yanıt yazın