Gösterilen sonuç sayısı: 5

Sidebar'ı göster
-2%
kapitoneli-yastik-alezi-fiyatlari-2
Kapat

2’li Kapitoneli Fermuarlı Yastık Alezi

199,99
2 Adet Kapitoneli Yastık Alezi - Ücretsiz Hızlı Kargo
-3%
Kapat

4’lü Kapitoneli Fermuarlı Yastık Alezi

349,99
4 Adet Kapitoneli Yastık Alezi - Ücretsiz Hızlı Kargo
-3%
kapitoneli-yastik-alezi-fiyatlari-6
Kapat

6’lı Kapitoneli Fermuarlı Yastık Alezi

419,99
6 Adet Kapitoneli Yastık Alezi - Ücretsiz Hızlı Kargo

Kapitoneli Yastık Alezi 2’li

219,99
2 Adet %100 Pamuk Fermuarlı Yastık Koruyucu Yastık Alezi
Yeni
sıvı geçirmez yastık alezi
Kapat

Su Sıvı Geçirmez Yastık Alezi 2’li

199,99
2 Adet %100 Pamuklu Fermuarlı Su Sıvı Geçirmez Yastık Koruyucu Yastık Alezi

YASTIK ALEZİ

Yastık alezi, gece boyu başınızı koyduğunuz yastığınızın temizliği açısından önemlidir. Ağız akıntısı ve terleme sonrası yastığınızın kirlenmemesi için yastık kılıfı kullanabilirsiniz. Yastık kılıfları yastığınızı korur ve temiz kalmasını sağlar.

Yastık alezleri yastıklarınız için koruyucu olmasının yanında sizlere sağlıklı bir uyku sunan ev tekstil ürünlerindendir. Yastıklarınızı ter ve ağız akıntısı gibi olumsuz etkilerden korumasının yanı sıra uyku kalitenizi olumlu yönde etkilemektedir. Toz akarlarından nemden ve bakterilerin yastıklarınız içinde oluşumunu engellemesi gibi artıları da bulunmaktadır. Sıvı geçirmeyen yastık alezleri yastık içinde oluşabilecek alerjenlerin oluşumunu engelleyerek sizin rahat bir uyku geçirmenizi sağlar. Yastık alezi ihtiyaçlarınızı SUVAY üzerinden karşılayabilirsiniz.

YASTIK ALEZİ NE DEMEK? NE İŞE YARAR?

Yastık alezleri yastıklarınızı koruyan bir kılıftır. Uyku ürünleri arasında son yıllarda önemi daha iyi anlaşılan yastık alezleri ile yastıklarınızı alerjne oluşumlarına karşı rahatlıkla koruyabilir ve sağlıklı bir gece uykusundan daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Piyasada bir çok malzemeden yapılan yastık alezleri bulunmaktadır. En kaliteli yastık alezleri ise %100 Pamuk kumaştan üretilen yastık alezleridir. Yastık alezleri ile yastığınızı zamanla kullanımdan dolayı oluşabilecek yıpranma, nem, leke ve aşınma gibi sorunlara karşı etkin olarak koruyabilirsiniz. Yatağınızın önemli bir parçası olan yastıklarınızı terletmeyen, fermuarlı yastık koruyucu alez modelleri ile daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

YASTIK ALEZİNİN FAYDALARI

Yastık alezi ile yastık kılıflarının yastıklar üzerinde sağladığı yararlar farklıdır. Uzmanlar her ikisini de kullanmanızı öneriyor. Yastık kılıfları yastığınızın ve yüzünüzün uyku esnasında temiz kalmasını sağlarken, yastık alezleri yastıklarının yıpranmaya karşı koruyarak yastıklarının ömrünün uzamasına yastıklara sıvı temasını keserek nemin ve toz akarlarının lekelerin yastığa erişimini engelleyerek daha konforlu ve sağlıklıu bir uyku ortamı sağlamaktadır. Hergün kullanımdan dolayı solan , kirlenen ve yıpranan yastıklarınızı daha uzun kullanmanın yolu yastık alezinden geçmektedir. Su geçirmez yastık alezi terleme ve sıvı teması karşı yatağınızı korur. Sıvı teması sonrası yastıklarınızda hoş olmayan kokuların da çıkması muhtemel olduğundan yastık koruyucu kılıflar ile bu kötü koku oluşumunu da engelleyebilirsiniz. Ayrıca yüzde kalan makyajın yastıkta neden olduğu lekeleri de engeller.

SIVI GEÇİRMEZ YASTIK ALEZİ

Sıvı geçirmez yastık alezleri yastığınızın içinde bulunan dolgu malzemesinin sıvılardan korur. Yastık kılıflarında kapitoneli, sıvı geçirmez ve fermuarlı gibi çeşitleri bulunmakta olup yastık alezi almadan önce alacağınız ürünün özelliklerini belirlemelisiniz.

KAPİTONELİ YASTIK ALEZİ

Kapitoneli yastık alezleri 57 tel ranforce %100 pamuk kumaştan üretilmektedir. Mikrofiber kumaştan üretilen ürünlere nazaran daha konforlu olup fiyatları diğer ürünlere göre bir miktar farklılık gösterebilmektedir. SUVAY‘da satışa sunulan yastık alezleri Denizli‘de üretilmektedir. Ülkemizde özellikle ev tekstil ürünleri kategorisinde kendini kanıtlamış bir çok büyük firmanın bulunduğu kentimizde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Denizli’ye yolu düşmeyenler için firmamız üretilen ürünleri kapınıza kadar en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Yastık alezi ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, PttAVM ve Gittigidiyor mağazalarımızdan da alabileğiniz gibi suvay.com.tr’den de güvenle satın alabilirsiniz.

YASTIK ALEZİ FİYATLARI

Konfor, nefes alabilirlik, yıkama ve bakım kolaylığı sunan, çıkarıp takması kolay, fermuarlı ve terletmeyen yastık alezleri arasında size en uygun olanını avantajlı SUVAY yastık alezi fiyatları ile alabilir gece uykunuzun kalitesini artırmaya başlayabilirsiniz.