Blog

Yurt Alezi Fiyatları – Toptan Yurt Alezi Modelleri

Yurt alezi modelleri

Denizli’de bulunan fabrikamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz yatak koruyucu alezlerin kullanımı özellikle pandemi sonrası öğrenci yurtlarında artış göstermiştir. Gerek yurt idresi tarafından gerekse yurtta kalan öğrenciler tarafından yataklar için sıvı geçirmez alez modelleri tercih edilmektedir. Yurt alezi fiyatlarını ve özellikleri hakkında bilgilendirmede bulunuacağımız bu yazımız sonrası aklınıza takılan her hangi bir soru olması halinde bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Denizli’de bulunan fabrikamızda yurt, kreş, hasta bakım merkezi, huzur evi gibi tesisler için kaliteli ve hesaplı alez modellerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok kentinde bulunan yurtlara toptan alez siparişini başarı ile gerçekleştiren firmamız müşteri odaklı yaklaşımı ile en kaliteli alezleri sizlerle buluşturma gayesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yatak alezleri ve yastık alezleri yatak ve yastıkların kullanım ömrünü uzattığından yatak alezi ve yastık alezlerine az bir ücret ödeyerek yatak ve yastık değişim sürelerini daha uzun vadelere yayabilirsiniz. Böylelikle yurt işletmelerinin giderlerinde önemli oranda bir kar elde edebilirsiniz.

Yurt Alezi Modelleri

Fitted ve dört köşe lastikli alez modelleri içinde en çok tercih edilen model lastikli olan model olup yatağa kolay takılıp çıkarılmasının yanı sıra maliyet olarak fitted modelden daha uygun olduğundan toplu alez alımlarında daha çok tercih edilmektedir.

su sıvı geçirmez tek kişilik çift kişilik alez

Fitted Alez Modeli

su sıvı geçirmez alez fiyatları

Dört Köşe Lastikli Model

Pamuklu ve microfiber kumaş türlerinden üretimini yaptığımız alezlerden ise pamuklu olanlar hışırtı tarzı ses çıkarmaması ve terletmez olmasından dolayı fiyatı microfiber ürünlerden biraz fazla olsa da yine en çok tercih edilen alez modellerindendir.

Yurt Alezi Ölçüleri

Yurtlar için 90×190 ve 100×200 standart yatak ölçülerinde alezler genellikle kullanılmakta olup toptan alez siparişlerinizde dilediğiniz ölçülerde özel üretim yapılabilmektedir.

Yurt Alezi Fiyatları

Yurt alezlerini en uygun fiyata alabileceğiniz firmamızdan fiyat teklifi almadan sipariş vermeyin. Alez fiyatları güncel kumaş fiyatları ve sıvı geçirmezliği sağlayan malzemenin yurt dışından ithal edilmesinden dolayı güncel döviz kurları hesaplanarak sipariş adedinize göre en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Yurtlar İçin Yastık Alezi

Yurt yastıklarının sararmaması ve temizliğinin kolay olmasından dolayı yurtlar için yastık alezi üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Sıvı geçirmez yastık alezi ile yastıklarınızın temiz kalmasını sağlayarak daha uzun kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

En kaliteli alez markası olan SUVAY’dan teklif almadan karar vermeyin!

Bir yanıt yazın