Genel

Hastane Alezi Modelleri ve Fiyatları

hastaneler için yatak koruyucu alez

Hastane alezi üretimini yaptığımız fabrikamızda sizlere en kaliteli hastane yatak koruyucu alez modelleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Fabrikamız her biri belirli bir ihtiyacı hedefleyen geniş yelpazede bir yatak koruyucusu gamı sunmaktadır. Tüm yatak koruyucularımız ister kurumsal ister ev kullanımına yönelik olsun idrar tutamama ve toz akarı alerjisi gibi iki ana ve çok önemli sorunda yardımcınız olma amacıyla dizayn edilmiştir.  Özel kaplı nefes alabilen ve su geçirmez yatak koruyucularımız siz konforlu ve sağlıklı bir uykunun keyfini çıkarırken yataklarınızı kuru ve toz akarlarından uzak tutacaktır.

HASTANE ALEZİ MODELLERİ

Devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, özel hastaneler için toptan sıvı geçirmez alez üretimini Denizli’de bulunan fabrikamızda üretmekteyiz.

Fitted ve dört köşe lastikli sıvı geçirmez alez modelleri hastaneler için en çok tercih edilen alez modelleridir. Üst kumaşı %100 pamuk olan ürünlerin yanında microfiber kumaştan da üretilen alez modellerinin üretimini yapmaktayız. En kaliteli alez markası olan SUVAY ürünleri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

HASTANE ALEZİ FİYATLARI

Toptan alez ihtiyacınıza en uygun fiyat garantisi ve zamanında teslimat garantisi ile hizmet veriyoruz.

Hastaneler için sıvı geçirmez alezler için SUVAY‘dan teklif almadan karar vermeyin.

Hastane Alezi Modelleri ve Fiyatları Yorumu

Bir yanıt yazın