Gösterilen sonuç sayısı: 6

Sidebar'ı göster

Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

255,99 225,99
Sıvı Geçirmez Değildir Yatak Koruyucudur - Aynı Gün Hızlı Kargo
-8%Yeni
Kapat

Micro Fitted Su Sıvı Geçirmez Alez

219,99 209,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Micro Su Sıvı Geçirmez Alez

219,99 189,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu Alez

239,99 219,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

275,99 249,99
%100 Pamuk Kumaş, %100 Sıvı Geçirmez 

Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez

199,99 179,99
%100 Sıvı Geçirmez – Aynı Gün Hızlı Kargo

ÇİFT KİŞİLİK ALEZ

Çift kişilik alez modelleri günümüzde en çok tercih edilen ev tekstil ürünleri içinde yer almaktadır. Alezler hem sizin hemde yataklarınızın sağlığı için oldukça önemlidir. İyi bir uyku ile günde zinde başlamak istiyorsanız sizlerde mutlaka alez modellerimizi incelemelisiniz.

ÇİFT KİŞİLİK ALEZ MODELLERİ

Alez almadan önce çift kişilik alez kullananların yorumlarını sitemizde mutlaka okumalısınız. Alez modelleri içinde en çok tercih edilenler sıvı geçirmez alez modelleri olup ebat olarak ise 150×200 ve 160×200 en çok satışı olan yatak koruyuculardır. Alez alırken dikkat etmeniz gerekenlerin başında ürünün malzeme cinsine dikkat etmelisiniz. Polyester tarzı kumaşlardan yapılan alezler kullanım sırasında sizlere sıkıntı oluşturabilir. Bu nedenle microfiber, pamuk ve ranforce kumaştan üretilen alezleri tercih etmelisiniz.

Piyasada bir çok alez markası bulunmakta olup en çok satanların başında İstikbal, Özdilek, Linens, Taç, Bellona ve Karaca Home ürünleri yer almaktadır. Bu markaların ürünleri kaliteli olup bütçesi olanlar genellikle bu ürünleri tercih etmektedir. A101, Bim ve Şok gibi market zincirleri de belirli zamanlarda alez satışı yapmakta olup ucuz alez almak isteyenler ise mağazaların kampanyaları takip etmektedirler. Türkiye’de alez üreticilerinin en çok bulunduğu kentlerin başında Denizli gelmekte olup kaliteli ve uygun fiyatlara alez satın almak isteyenler Denizli alez üreticilerinden alez almak istemektedirler.

ÇİFT KİŞİLİK ALEZ FİYATLARI

SUVAY olarak Denizli’de imalatını gerçekleştirdiğimiz alezlerin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde çift kişilik alez almak istiyorsanız sitemizde yer alan çift kişilik alez modellerini inceleyebilirsiniz. Lastikli ve fitted alez çeşitlerinin yanında sıvı geçirmez alez ve kapitone alez modellerini en uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.