Hakkımızda

Bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren, Denizli firmalarından Pamukkale Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ev tekstili alanında katma değerli tasarımlar sunan markası SUVAY, estetik ve kaliteyi bir arada tüketicileriyle buluşturuyor. Ekim 2020’de hayata geçen SUVAY markası, kısa sürede tüketicilerin evlerine girerek büyük beğeni topladı. SUVAY markası ev tekstili sektöründe üretimini ve satışını gerçekleştirdiği yatak koruyucu alez ürünleri kısa süre içerisinde Türkiye’nin alanında en iyi markası olmayı başardı ve bu başarıyı günümüze kadar sürdürdü. SUVAY ürünleri Türkiye’nin en iyi pazaryerleri olan ve milyonlarca insanın her gün alışveriş yaptığı Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Gittigidiyor ve PttAVM mağazalarında müşterileri ile buluşuyo. Marka olarak müşteri memnuniyetine çok önem veren SUVAY tüm pazaryerlerinde en yüksek mağaza puanına sahiptir.

Halen SUVAY başta yatak koruyucu alez modellerinde sıvı geçirmez alez, kapitone yatak koruyucu alez, kapitoneli yastık alezi, sıvı geçirmez yastık alezi, lastikli penye çarşaf ve medikal sektöründe ise cerrahi box önlüğü ürün gamı içerisinde yer alıyor. Ev tekstilinde kaliteli ürünleri sunmak adına AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Ürünlerinde %100 pamuk kullanımını tercih eden SUVAY kalite ve estetiği bir araya getiriyor.

SUVAY ürünlerinin tasarımları işinde uzman profesyoneller tarafından yapılmakta olup ayrıca ürünleri kullanan müşterilerden alınan geri bildirimleri ile ürün kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

SUVAY’ın 2021 itibari ile internet üzerinde 6 pazaryerinde ve kendi web sitesi suvay.com.tr ile 7 mağazası bulunuyor. Üretim tesisleri Denizli’de olan SUVAY ayrıca ürün gamını geliştirmek amacıyla farklı tedarikçiler ile de çalışıyor. Geleceğe dair hedefleri bulunan SUVAY ev tekstil sektöründe istihdam yaratmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vizyonumuz

“Ev tekstili sektöründe katma değerli fikirler geliştirerek insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu ürünleri üretmek için varız.”

Misyonumuz

“İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anları çoğaltmak için çalışırız.”