Blog

LCW Alez İncelemesi

lcw-yatak-koruyucu-alez

LCW Alez yazımızda, SUVAY olarak sizler için piyasada bulunan tüm yatak koruyucu alez markalarının ürün incelemelerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bugün sizlere özellikle çocuk giyimi ile adından söz ettiren LCW’nın ev tekstil ürünlerine yönelik olarak mağazalarında satışa sunduğu alez modellerinin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyeceğiz.

LCW ALEZ FİYATLARI

LCW’nın internet sitesinde alez ürünleri kategorisinde sadece 3 ürün bulunuyor. Bunlardan iki tanesi tek kişilik, bir tanesi ise çift kişilik alez. tek kişilik alez 100×200 ebatlarında, yüzde 78 pamuk, yüzde 22 oranında ise polyester malzemeden imal edilmiş, su geçirmez alez ancak kapitone ve fitted özelliği bulunmayan lastikli bir alez. 100×200 tek kişilik alez satış fyatı 44,99 TL olup taksitli satış fiyatı ise 50.00 TL’dir. Sitede bulunan diğer tek kişilik alez da aynı özelliklere sahip olduğundan şimdi çift kişilik alezi inceleyeceğiz. Çift kişilik alez ebatları 160×200 özellikleri ise su geçirmez, yüzde 78 pamuk, yüzde 22 oranında ise polyester malzemeden imal edilmiş imal edilmiş. Diğer tek kişilik alez de olduğu gibi bu üründe kapitone ve fitted olmayıp lastikli alezdir. 160×200 çift kişilik alez fiyatı 64,99 TL olup taksitli satış fiyatı ise 72,20 TL’dir.

LCW Tek Kişilik Alez

LCW Tek Kişilik Alez

LCW ALEZ MODELLERİ

LCW Home alez ürünlerinde seçenek malesef çok az. Tek kişilik alez olarak sadece 100×200 cm, çift kişilik alez türünde ise 160×200 cm ebatlarında yatak koruyucu alez bulunuyor. Eğer yatağınız bu ölçülerin dışında ise örneğin bebek alezi arıyorsanız, bu ürünler sizlere hitap etmeyecek. Ayrıca LCW marka alezlerin bir ortak özelliği de lastikli oluşları. Fitted alezler yataklarınızı tam olarak sarıp sarmalayarak yatağınız ile tam bir bütünlük sergilerken malesef lastikli alezlerde bazen lastiğin yerinden çıkmasından dolayı istenmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir. Kapitone olmaması da ürünlerin ortak özelliklerinden bir tanesi. Su geçirmez olmaları ise olumlu yönlerindendir. Web sitesinde satışta bulunan ürünlerin fiyatları piyasaya göre çok uygun sayılmaz ancak adından söz ettiren markaların fiyatlarına göre gayet makul. Bu durumda LCW kullananların yorumlarına bakmak gerekiyor. Çünkü bu özellikteki bir ürünü bu fiyatlara satın alabileceğiniz çok sayıda marka ve satıcı bulunuyor.

LCW Çift Kişilik Alez

LCW Çift Kişilik Alez

Geçtiğimiz günlerde BİM Alez ve A101 Alez incelemelerini gerçekleştirmiş ve sitemizde sizlere paylaşmıştık.