Blog

Cerrahi Box (Boks) Önlüğü Yıkanabilir

cerrahi-box-onlugu

Cerrahi Box önlüğü satışları Çin’de başlayan ve tüm dünyayı saran Covid-19 pandemi sonrası ülkemizde sağlık çalışanlarının kendisini koruyabilmesi adına koruyucu önlüğün yararlarının öğrenilmesi sonrası çok artış gösterdi.

Sağlık çalışanları görevlerini yerine getirirken korona virüsünden kendilerini korumak amacıyla bir çok koruyucu medikal malzeme kullanmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de genellikle ameliyathanelerde kullanılan arkadan bağlamalı göğüs ve kol kısmında bulunan koruyucu katmanlar ile her türlü sıvının insan bedenine yada kıyafetlere geçişini önleyen boks önlüğü oldu.

CERRAHİ BOX ÖNLÜĞÜ NEDİR?

Hastanelerde ameliyata girmeden önce giyilmesi gereken koruyucu ekipmanlardan biri de boks önlüğüdür. Cerrahi boks önlük gibi çeşitli isimlerle de anılmaktadır. Tek kullanımlık ve yıkanabilir çok kullanımlık  türleri bulunmaktadır. Ameliyathane doktor boks önlükleri ameliyat esnasında bakteri oluşumunu engellerler ve koruma sağlarlar.

Sıvılara ve kontamine olabilecek etkenlere karşı hem hastayı hem personeli koruyan bir ekipmandır. Yeşil, mavi gibi çeşitli renk seçeneğine sahiptir. Cerrahi önlükler arkadan bağlamalı şekilde tasarlanmıştır. Steril olarak giyilmesi gereken önlüklerde başka birinden yardım alınabilir. Ameliyathanede giyilen önlüğün steril olması oldukça önemli ve gereklidir.

CERRAHİ BOX ÖNLÜĞÜ ÇOK KULLANIMLIK

Bu süreçte N11, Gittigidiyor, Trendyol Hepsiburada gibi pazaryerlerinde binlerce sağlık çalışanına birinci kalite box önlüğünü ulaştıran firmamız toptan box önlüğü satışını da gerçekleştirmektedir. Korona salgını süresince Türkiye’nin 81 ilinde bulunan bir çok Devlet Hastanesi, Üniversite Hastanesi, Diş Hastanesi, Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, Ağır ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan doktor, hekim, hemşire, ebe ATT gibi ünvanlarda çalışan binlerce sağlık çalışanımıza birinci kalite çok kullanımlık ameliyathane box önlüğünü çok kısa sürelerde ulaştırdık.

YIKANABİLİR CERRAHİ BOX ÖNLÜĞÜ

Kendi imalatımız olan ameliyathane box önlükleri terikoton kumaştan üretilmektedir.  Çok kullanımlık box önlüklerinin teknik özellikleri;

 • Uzun kollu, sırt bölgesi açık diz altına kadardır.
 • Göğüs ve kolları çift kumaş olup, alt tarafı terikoton, üst tarafı reusable sıvama kumaştır.
 • Yaka, ense bölgesinden dört bağcıklıdır.
 • Su, kan ve her türlü kimyasal maddeyi geçirmeyecek özelliktedir.
 • Kol ağızları lastikli, boyu ise 120 cm’dir.
 • Kolay yırtılmaz ve bozulmaz.
 • Önlüğün göğüs ve kol bölümü microflament %100 polyester kumaştan imal edilmiştir.
 • Önlüğün kol lastiği ribanası önlükten farklı renktedir.
 • Göğüs ve kollarda bulunan bariyer ile istenmeyen sıvıların vücutla teması önlenir.
 • Bariyerli bölümlerde, sıvılar kumaş tarafından emilmez.
 • Önlüklerde bağlana bilmeye uygun kuşaklar kullanılmaktadır.

OTOKLAVA DAYANIKLI BOKS ÖNLÜĞÜ

Yıkanabilir ve çok kullanımlık olan box önlükleri tek kullanımlık boks önlüklerine nazaran daha ekonomik olduğundan tercih edilmektedir. Otoklava dayanıklı olan box önlükleri 130 °C ‘ kadar otoklavda steril edilebilmekte ve ayrıca 50-60 °C sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

CERRAHİ BOX ÖNLÜĞÜ TAVSİYE VE YORUMLARI

Takviyeli toptan ameliyathane boks önlüğü fiyatları için bizden teklif almadan karar vermeyin. Denizli’de üretilen birinci kalite cerrahi box önlüklerini bugüne kadar kullanan binlerce sağlık çalışanından bazılarının n11, Trenyol ve Gittigidiyor pazaryerlerinde bulunan mağazalarımızda yaptıkları yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

Ürün Kaliteli ve Hızlı Kargo 5 Yıldızı Hakediyor

Sağlık çalışanları olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde bizlere yardımcı olduklarından dolayı firmaya teşekkür ediyorum. Ürün terikoton kumaştan yapılmış ve korumalı olanlardan. Paketleme güzeldi. Kargoda aynı gün verildi. Ertesi gün elime ulaştı. Çok Teşekkür ederim.

Aynısını medikalden 105 TL’ye aldım, bundan daha kaliteli değil.

Aynısını medikalden 105 TL’ye aldım,bundan daha kaliteli değil

Nimet Kahya 

Mağaza iletişimi gerçekten iyiydi sorduğum tüm soruların cevabını bekletmeden verdiler,hızlı bir şekilde kargoya hazırladılar, ürün anlatıldığı gibiydi.

Cerrahi Box Önlükleri

Evett teşekkür. Kısa sürede geldi. Kargo ve paketleme dönemi kısa sürdü. Herşey için teşekkür ederim…

Tam İstediğim Gibi

Çok kaliteli malzeme.

Kullanışlı Ürün

Ürünü beğendim, kullanışlı ürün, tavsiye ederim, anlamlı not için de teşekkürler.

Muammer Aysu

Ürün tam istediğim gibi , teşekkür ederim.

Melih Ürün

Aile sağlığı merkezinde kullanıyoruz elinize sağlık

Kaliteli ve Çok Kullanışlı

Ürünü kliniğimize aldık bütün doktorlar çok beğendi ve kullanışlı standart beden istediğin gibi arka iplerinden ayarlayabiliyorsun terletmede yapmıyor çalışırken rahatsızlık vermiyor yıkandıktan sonra çabuk kuruyan ve çok kırışmayan bir kumaşı var.

Başarılı Bir Box Önlüğü

Kesinlikle beğendim. Firmanin kibarlığı ve hızı daha çok hoşuma gitti.

Ürün Çok Kısa Sürede Geldi Çok Memnun Kaldım Kalitesi De İyi

Ürün Oldukça iyi idi. Gayet memnun kaldım Hızlı kargo ve güvenli alışveriş için tşkler.

TOPTAN CERRAHİ BOX ÖNLÜĞÜ FİYATI

SUVAY olarak sağlık çalışanlarına yönelik özel olarak hazırlanan Cerrahi Box Önlükleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve toptan cerrahi box önlüğü fiyatları için hemen bizi arayın. Teklif alın kazançlı çıkın.

İletişim için telefon numaramız 0 541 765 20 99