Tek bir sonuç gösteriliyor

Sidebar'ı göster
-8%
pötikareli kurulama bezi fiyatları
Kapat

Pöti Kareli 6’lı Kurulama Bezi

239,99
  • Pöti Kareli Kurulama Bezi
  • Bulaşık Kurulama Bezi
  • Servis Peçetesi 6 Adet

Kurulama Bezi

Mutfakların vazgeçilmez ürünleri içerisinde yerini alan peçete ve kurulama bezi ürünlerine olan ilgi son yıllarda artış gösteriyor. Özellikle Covid-19 döneminde sadece kadınların değil evden çalışan erkeklerinde mutfağa olan merakının artması kurulama bezi çeşitlerine olan ilginin artmasının nedenleri arasındadır.

Kurulama Bezi Modelleri

En kaliteli mutfak kurulama bezi modelleri SUVAY’da. Kurulama bezi modellerinde Pöti kareli kurulama bezi en çok tavsiye edilen ve en güzel yorumları alan ürünümüz olup 45×65 ebatlarında birbirinden farklı canlı renklerde sizlere sunulmaktadır. Bez çeşitleri mutfağınıza nostaljik bir hava katmakla kalmayıp aynı zamanda günlük kullanım kolaylığıyla işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yüksek emicilik özelliğiyle mutfağınızda birçok yüzeyde kolayca temizlik yapmanıza imkan sağlamaktadır. Kurulama bezleri ayrıca tüy ve toz bırakmaması özelliği kadınların en çok önem verdiği artı bir özelliktir.

Mutfak Kurulama Bez Fiyatları

Mutfak kurulama bezi fiyatları en uygun SUVAY’da. Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti ve PttAVM de bulunan mağazalarımızdan da mutfak kurulama bezi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.