Blog

90×190 Alez ve Yatak Koruyucu Model ve Fiyatları

90x190 sıvı geçirmez alez

90×190 alez ürünümüz SUVAY’da en çok aranan ve en çok satan tek kişilik alez modellerinden olup bu yazımızda 90×190 ebatlarında tek kişilik alezler hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Alezler hakkında bilmeniz gerekenbir kaç püf noktasını dilerseniz daha önce yazdığımız BU YAZIYI okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tek kişilik yatak koruyucu talebi gün geçtikçe artmaktadır. Gerek bireysel kullanımlarda gerekse otel, hotel, butik otel, yatakhane, hastane, misafirhane ve apart gibi yerlerde tek kişilik alez ihtiyaçlarını firma olarak karşılamaktayız. 20 yılı aşkın süredir Denizli’de alez imalatı yapan ve toptan alez satışı yapan firmamız son yıllarda e-ticaretin hızlı gelişmesine paralel olarak internetten üzerinden satış kanallarında son kullanıcıya uygun fiyatlara kaliteli alez satışı yapmaya başlamıştır. Otel, hotel, butik otel, yatakhane, misafirhane, apart ve hastanelere yıllardır toptan olarak tek kişilik alez ve yastık alezi satışı yapan firmamızdan sizlerde uygun fiyatlara kaliteli alez çeşitlerini alabilirsiniz.

90×190 SIVI GEÇİRMEZ ALEZ

Yatak ıslatma sorunu olan yada aşırı terleyenlere yönelik olarak en çok tercih edilen tek kişilik su ve sıvı geçirmez alez çeşidi olup sitemizde lastikli ve fitted su geçirmez alez ürünlerini bulabilirsiniz. Fitted yatak koruyucu alezler daha çok talep gören ürün olup yatağı tamamen sarmasından dolayı rağbet görmektedir. Yine fitted alezler içinde de kapitoneli, pamuklu ve microfiber olmak üzere üç çeşit alez bulunmakta olup bu ürünlerden en ucuzu microfiber kumaştan üretilen alezdir. Bu ürünün bir üst sınıfı ise %100 pamuk kumaştan üretilen yatak koruyucu alezdir. 90×190 alez ürünleri içinde fiyatı diğerlerine göre bir miktar yüksek olan ancak kullanımı çok rahat olan en kaliteli tek kişilik alez modelimiz Fitted Kapitone Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez olup bu ürünü kullananlar yatak konforlarını bir üst sınıfa çıkarmayı isteyenlerin tercihidir.

alez kullanıcı yorumları

Alez Kullanıcı Yorumları

90×190 EN İYİ ALEZ YORUMLARI

Sizlerde 90 190 ebatlarında tek kişilik alez arıyorsanız SUVAY olarak bugüne kadar satışını yaptığımız ve alez kullananların yorum ve tavsiyelerini okumanızı tavsiye ederiz. Firmamızın N11, Trendyol, Hepsiburada ve Gittigidiyor da mağazaları bulunmakta olup hızlı kargolama ve alez yorumlarını okuyup kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca her türlü sorularınız için sitemizde yer alan Whatsapp numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

90X190 Tek Kişilik Alez Ürünlerimizi Buraya Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.