Gösterilen sonuç sayısı: 4

Sidebar'ı göster

Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

129,99 99,99
Sıvı Geçirmez Değildir Yatak Koruyucudur - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Fitted Yatak Koruyucu Alez

119,99 89,99
%100 Sıvı Geçirmez - Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Kapitone Fitted Yatak Koruyucu Alez

139,99 109,99
%100 Sıvı Geçirmez – Aynı Gün Hızlı Kargo

Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez

109,99 79,99
%100 Sıvı Geçirmez – Aynı Gün Hızlı Kargo

Alez Nedir?

Yatağınızı ilk günkü özelliğinde yıllar boyunca kullanmak istemez misiniz? Sizlere yatağınızı uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliğinde kullanmanızı sağlayan ev tekstil ürünlerinin en başında alez gelmektedir. Bu yatak koruyucular ile yatağınızı ilk günkü halinde kullanabilirsiniz. Ayrıca kaliteli bir yatak koruyucu seçmenin uyku kalitenize de etki ettiğini fark edebilirsiniz.

Alez Modelleri Nelerdir?

Alezleri daha detaylı incelediğimizde çok farklı alez modelleri ortaya çıkmaktadır. Özellikle çift katman olan sıvı geçirmez alez modelleri genellikle küçük çocuğu olan yada evinde evcil hayvan besleyenlerin tercihi olmaktadır. Sıvı geçirmeyen yatak koruyucular yatağınızı koruma konusunda oldukça iyi iş çıkarırlar. Alez seçimi yaparken ucuz modellere gidildiğinde aleze sıvı geçirmez özelliği katan membran kaplamada kısa sürede çatlama yapan ürünler denk gelmektedir. Bu tarz ucuz alezlerin altında bulunan bu membran kaplama birkaç kullanımdan sonra çatlama yaparak ilk günkü sıvı geçirmez özelliğini kaybetmektedir. Bunun yanında alez seçerken yatağınızın boyutuna göre seçmeniz gerekmektedir. Lastikli alez modelleri doğru ebatta olduğunda yatağınızın köşelerinden takılarak kullanılır ve kayma yapmaz. Tek kişilik alez ve çift kişilik alez şeklinde farklı ebatlarda alez çeşitleri bulunmaktadır. Tek kişilik alez ebatları olarak 70×140, 90×190, 100×200 ve 120×200 ebatlarında alezler üretilmektedir. Çift kişilik alez ebatları olarak ise 140×200, 150×200, 160×200, 180×200 ve 200×200 ebatlarında alez üretimi yapılmaktadır.

Alez Nasıl Yıkanır ?

Alezinizi kullandıktan sonra nasıl yıkadığınız uzun kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir. Alez nasıl yıkanır sorusunun cevabı öncelikle geniş  ağızlı bir elektrik süpürgesiyle yatak koruyucu alezin üstündeki tüm toz ve tüyleri almalısınız. Bu sayede yıkama esnasında içindeki tüyler alez üstüne yapışmayacaktır. Çamaşır makinanınızda hassas ayarında ve çok sıcak su kullanmadan yıkama işlemine tabi tutmalısınız. Yüksek sıcaklıkta yıkandığı takdirde yine membran kaplama da bozulma riski olacağı unutulmamalıdır.

Yatak Koruyucu Alez Fiyatları

Ev tekstil ürünlerinden olan yatak koruyucu alez ebatlarına ve özelliklerine göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Kumaşının özelliği yani %100 pamuk, olan bir ürünün satış fiyatı ile pamuk-polyester karışımı olan yada %100 polyester yada mikrofiber kumaş olan bir ürünün fiyatlarının farklı olması gayet doğaldır. BİM, A101 ve ŞOK gibi marketlerde satılan alez fiyatlarının ucuz olması bir çok tüketicinin tercihinin yönünü bu ürünlere çevirse de bir kaç kullanımdan sonra ürünlerin özelliklerini yitirmesi gibi şikayetlerden dolayı daha sonra tercihler daha kaliteli alezlere yönelmektedir. Kaliteli alezleri sizlere en uygun fiyatlara sunan SUVAY kaliteden taviz vermemeyi ve sizlerin güvenini her zaman ön planda tutmaya devam etmektedir.