Blog

BİM Alez İncelemesi

Bim Çift Kişilik Alez

Bim yatak koruyucu alez yazımızda, BİM mağazalarında belirli periyotlarla satışa sunulan yatak koruyucu alez ve yastık alezleri ürünlerini inceleyeceğiz. Yatak koruyucu alez ürünleri Bim mağazalarına geliyor. Bugün yayınlanan aktüel broşürlerinde 2 adet yastık alezi ve yatak koruyucu alez satışı yapılacağı yayınlandı. SUVAY olarak Bim Alez’lerini sizler için inceledik. Yatak koruyucu alez ihtiyacınız var ise yatağınızın boyutunu bilmeniz gerekmekte olup Bim’de satışı yapılacak alezlerin boyutu 150×200 olup yatağınıza denk gelmeyebilir. Birde alezler lastikli olup fitted yani yatağınızı tam olarak saracak türden değildir. Benim işimi görür fiyatı uygun diyorsanız tabiki yarın sabah 9.00’da Bim mağazaları önünde olmalısınız. Cuma günleri Bim mağazaları önünde kuyruk olabilmekte ve sınırlı sayıda gelen ürünler kısa sürede tükenebilmektedir.

BİM YATAK KORUYUCU ALEZ FİYATLARI

Bim mağazalarında satışı sunulacak olan bir diğer ürün ise yastık alezi olup  bir pakette 2 adet alez bulunmaktadır. BİM Yastık alezi 50×70 cm ebatlarında, fermuarlı olup fiyatı ise 14,90 TL’dir. Lastikli BİM yatak alezi çift kişilik kapitoneli, kenarları biyeli ve 150×200 cm ebatlarında olup fiyatı ise 29.90 TL’dir. Bime alez ne zaman gelecek sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Bim alezi kullananlar yazımızın altına yorumlarını yazabilirler. Bime gelecek olan ürün çift kişilik alez olup tek kişilik alez geleceği zaman sizler için ürün incelemesini yeniden gerçekleştireceğiz.

Bim yastık alezi

Bim yastık alezi

BİM YATAK KORUYUCU ALEZ MODELLERİ

Lastik bantları olan bir yatak koruyucu tercih ederseniz, bandın yeterince esnek olduğundan ve yatağa kolaylıkla uyması için yeterince esneyebildiğini muhakkak kontrol etmelisiniz. Lastik bantların yerinden çıkması durumunda, siz uyurken alez kayabilir. Fitted bir yatak koruyucusunu tercih ederseniz, bu tarz bir problem yaşamazsınız.

Güncel BİM kataloğu için TIKLAYIN!

BİM Alez İncelemesi Yorumları

  1. M*** D*** dedi ki:

    BİM alez ne zaman gelecek diye aylardır bekliyordum. BİM aktüel de geleceği gördüm ve bu hafta mahallemdeki Bim mağazasına gittiğimde alez diye küçük bir pakette 18.90 TL ye sattıkları ürün bana alez den çok yatak çarşafını anımsattı. BİM’den alez alıp kullananlar yorumlarını yazabilir mi.

  2. A*** A*** Ö**** dedi ki:

    Bimden aldığım alezden memnun kalmadım fiyatı piyasaya göre çok ucuzdu ancak ucuz etin suyu yavan olur sözü tam da. Bim alez için uygun düştü. Sonra bu siteden sipariş verdim gayet memnun kaldım. Bim alez daha çok çarşafa benziyor arkadaşlar. Bu siteden aldığım Denizli Alez gerçekten kaliteli ve sıvı geçirmiyor. Kargoda çok hızlı mağazada çok ilgili tavsiye ederim.

  3. Semiha Algan dedi ki:

    Bim den aldigim alez ikinci yikamamda özelliğini kaybetti lastikler bollaştı. Daha sonra suvay.com.tr’den aldığım alezi kullanınca BIM’den aldığım şeyin alezle bir alakasi olmadığını fark ettim.

Yoruma Kapalı.