Blog

İdrar Çiş Geçirmeyen Alez

İdrar çiş geçirmeyen alez

İdrar çiş geçirmeyen alez, yazımızda sıvı geçirmez alez ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız. Evimizde küçük çocuğumuz yada yaşlı büyüklerimiz varsa yada evcil hayvan besliyorsak yatağımızın idrar ve çiş geçimez alez ile muhakkak korumalısınız. Yatağa sıvı temasında hem yataktan içinde istenmeyen kokular, yatak üzerinde sarı lekeler ve en önemlisi yatak içinde sağlığı olumsuz etkileyecek bakteriler oluşabilir. Yatak temizliğinin maliyetinin de yüksek olduğunu düşünürsek yatak koruyucu alez kullanımı ile tüm bu olumsuz etkenlerin önüne geçebiliriz.

İDRAR ÇİŞ GEÇİRMEZ ALEZİN FAYDALARI

  • Yatakta istenmeyen kokuları engeller,
  • Yatak üzerinde leke oluşumunu önler,
  • Yatak içinde bakteri oluşumunun önüne geçer,
  • Yatak temizlemek için yüksek ücretler ödemezsiniz,
  • Zaman tasarrufu sağlar.

YATAĞA İDRAR ÇİŞ GEÇİRMEYEN ALEZ MODELLERİ

Yatağınızı sıvı temasına karşı koruyabileceğiniz alez ürünlerinde farklı modeller bulunmaktadır. Fitted ve lastikli dediğimiz iki farklı model yatağa idrar çiş geçirmeyen alez bulunmaktadır. Fitted modeller çarşaf gibi yatağı komple sararak altına kadar girer. Bu ürünlerin sıvı geçirmez kısımları sadece yatağın üst kısmı yani tene temas eden kısımlarıdır. Yatağın yan tarafını saran kumaşın sıvı geçirmez özelliği bulunmamaktadır. Lastikli ürünler ise yatağın dört köşesinden yatağa tutturulur. Tene temas eden yüzeyleri fitted model ile aynı olan bu ürünlerin çevresinde ekstra kumaş kullanılmadığından maliyet olarak fitted modellerden daha uygundur. Sıvı geçirmez alez kullananlar genellikle fitted modelleri daha çok tercih etmektedir. Bunun nedeni yatağı tamamen sarmasından dolayı gece lastiklerin köşelerden kurtulması yani çıkması gibi durumlara karşı daha kullanışlı olmasıdır.

iDRAR ÇİŞ GEÇİRMEYEN FİTTED ALEZ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

İDRAR ÇİŞ GEÇİRMEYEN LASTİKLİ ALEZ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

EN KALİTELİ ALEZ MARKASI SUVAY

Kaliteli bir ürün alayım diyorsanız sizlere sıvı geçirmez kapitoneli alez modelini tavsiye edebiliriz.  Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Gittigidiyor ve PTTAVM’de bulunan tüm mağazalarımızda da satışa sunduğumuz bu ürünün tene temas eden yüzeyi %100 pamuk olup ortasında elyaf dolgu alt katmanında ise  sıvı geçirmezliği sağlamak amacıyla kullanılan membran kaplama bulunmaktadır. Kaplamada kullanılan malzemenin kaliteli olmasından dolayı üründe hışırtı tarzında bir ses ve koku hissetmezsiniz.  Piyasada ucuz alezlerde bulunmaktadır. Alezin ucuz olmasının nedenlerin biri de sıvı geçirmezlik özelliği için kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu malzemenin daha ucuz olanı kullanıldığı takdirde hışırtı tarzında ses ve kokunun yanında birde sık yıkama sonrası zamanla sıvı geçirmezlik özelliğinde kaybolma meydana gelmektedir.

İDRAR ÇİŞ GEÇİRMEYEN KAPİTONELİ FİTTED ALEZ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

İDRAR GEÇİRMEZ ALEZ FİYATLARI

Yatağa idrar çiş teması sonrası yaşayacaklarınız, temizlik için harcayacağınız zaman ve parayı hesap ederseniz sıvı geçirmez aleze vereceğiniz ücret inanın hiç bir şey değil. En kaliteli alez markası olan SUVAY’da her bütçeye uygun alez çeşitleri bulunmaktadır. En ucuz idrar geçirmeyen alez fiyatı olarak sizlere dört köşesinde lastik bulunan tene temas eden yüzeyi %100 pamuk olan modelimizi tavsiye edebiliriz. İkinci sırada ise fitted model dediğimiz yine tene temas eden yüzeyi %100 pamuk olan yan kenarları olan ve çarşaf gibi yatağa serilen ve alttan da yatağı kavrayan alez modelini tavsiye edebiliriz. Son olarak ise en kaliteli model olan sıvı geçirmez kapitoneli fitted alezi tavsiyte ederiz. Bu ürünü bir kez satın alırsınız ve bir daha arkanıza bakmazsınız. 

SONUÇ

İdrar çiş sonucu yatak sadece kötü görünmekle kalmaz aynı zamanda çok kötü kokar. Çocuğunuzu böyle bir yatakta yatıramayacağınız gibi onu çiş yaptı yada idrarını kaçırdı diyerek muhtemelen azarlayamazsınız.

SUVAY olarak Türkiye’nin en kaliteli alez modellerini üretiyoruz. Üretim öncesi ve sonrası araştırmalarımız ile sizin ve çocuklarınızın sağlığını koruyucu muhteşem yatak koruyucu alez çeşitleri geliştiriyoruz.

En iyisini seçmek ve yatağınızı kurtarmak size kalmış…

Bir yanıt yazın